Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Şirketimizi Daha Yakından Tanıyın

Metalfrio Grup’un bir üyesi olan Klimasan, dünya genelindeki ticari soğutma pazarında kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunmaktadır. Çeşitli ürün ve hizmetler portföyüne ve kapsamlı uzmanlığa sahip olan Klimasan sektörün en büyük şirketlerinden biri olarak büyümeye devam etmektedir.

İçecek, dondurma ve gıda hizmetleri / perakende sektöründe önde gelen küresel ve bölgesel markalara hizmet veren Klimasan, farklı müşteri ihtiyaçlarını ve pazar gereksinimlerini küresel olarak karşılamak üzere tasarlanan -Metalfrio, Klimasan, Şenocak markalarının altında birçok ürün ve isteğe bağlı veya özel üretim özellikleri beraberinde müşterilerine sunar.

Klimasan, geniş ürün yelpazesindeki soğutma ürünlerinin yanında müşterilerin iş stratejilerini desteklemek amacıyla satış noktası için komple ve özelleştirilmiş satış araçları sunar. Konsept, ürün geliştirme ve ürün imalatından satış sonrası desteğe kadar müşterisinin yanındadır.

Türkiye’de Klimasan üretim tesisi 812,000 adet/yıl kapasiteye sahip olup, 100’den fazla ülkede, 1600’den fazla müşteriye 165 çeşit ürün sağlamaktadır ve Türkiye’deki en büyük 500 şirket arasındadır.

Teknoloji

Kalite

 

 

Yenilik

Profesyonellik

Üretim

812,000 adet /yıl üretim kapasitesi;

1,000 ‘den fazla çalışan;

Afrika’dan Uzak Doğu’ya, Avrupa’dan Amerika’ya olmak üzere, 100’den fazla ülkede, 1600’den fazla müşteri portföyü.

Güvenilirlik

Metalfrio Solutions, kesintisiz araştırma ve geliştirme çözümleri ile neredeyse 50 yıldan uzun bir süredir güvenilirlik konusunda itibar kazanmıştır.

Müşteri Odaklılığı

Komple çözümler: ürün konseptinin geliştirilmesinden, üretim, dağıtım ve satış hizmetlerine kadar

Piyasa ihtiyaçlarının derinliği ve müşterilerinin işi

Hızlı ve güvenilir çözümlerin sağlanması

Her müşterinin ihtiyacı için özelleştirilmiş ürünler üreten inovasyon çözümleri