YILLARDIR KALİTEYİ KORUYORUZ

50 yılı aşkın süredir müşteri ihtiyaçlarını ve memnuniyetini gözeterek ürettiğimiz soğutucularla tazeliği koruduğumuz gibi kaliteyi de koruyoruz. Çünkü biliyoruz ki soğutucu sektöründeki liderliğimizin sırrı, her detayı incelikle tasarlanmış kaliteli odaklı ürünlerimizde saklı…

İYİ GELECEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ

Çevre, işçi ve insan hakları, etik ve sürdürülebilir tedarik açısından etkileri içeren geniş bir yelpazede sürdürülebilirlik değerlendirmeleri hizmeti sağlayan EcoVadis’te; sürdürülebilirliğe verdiğimiz değer ve önem sayesinde ilk %5’lik dilimde bulunarak “Altın Statüsü”‘nde yer alıyoruz

COOL TEKNOLOJİLER KULLANIYORUZ

Geçmişten gelen bilgi ve birikimimizi günümüzün en yeni teknolojileriyle birleştiriyor; dayanıklı, modern ve kaliteli ürünler üretiyoruz. Günümüzün şartlarına göre müşterilerimize daima nokta atışı ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Ürün Gruplarımız

İçecek Soğutucuları

Tüketici dikkatini çekmek ve Satış Noktasında satış performansını en üst düzeye çıkarmak için estetik açıdan gelişmiş, kapsamlı ve yüksek kalitede İçecek ve Bira Soğutucularıdır.

Süpermarket Tipi Soğutucular & Dondurucular

Ticari başarılarınızı arttırmak için kullanımı kolay, temiz, enerji açısından verimli ve kullanışlıdır; düşük enerjili ve gürültü düzeyi optimum seviyede çalışmasıyla perakende satışlarını artırmak üzere tasarlandı.

Şarap Soğutucuları

Metalfrio Şarap Soğutucu Çözümleri, zarif görünümü titizlikle kontrol edilen sıcaklık aralığı ile birleştirerek şarap seçiminizin optimum sıcaklıkta tutulmasını sağlar.

Derin Dondurucular

Ürünlerin yüksek enerji verimliliği ile istenen sıcaklıkta tutulmasını sağlamakla birlikte depolama kapasitesini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Modern tasarımları ile kullanım yerlerine uyum sağlarlar.

İnovasyon

Klimasan olarak, en üst düzeyde yenilik, kalite, güvenlik ve teknolojileri kullanarak ürün tasarlamayı ve müşterilerimizin ticari stratejilerini destekleyen çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Teknoloji

Geçmişten gelen bilgi ve birikimimizi günümüzün en yeni teknolojileriyle birleştiriyor; ürün kalitesi ve dayanıklılığının modern tasarım ve ekran konseptleri ile birleştirdiğine inanıyoruz.

Sürdürülebilirlik

En yeni teknolojiler ve son teknolojik tasarım içeriklerinden yararlanarak üst düzey güvenlik, performans ve enerji verimliliği ile ürünlerimizi tasarlıyor ve sürdürülebilir üretim yapıyoruz.

Markalarımız

Kalite ve inovasyon çözümlerinde 50 yılı aşan geleneği ile ticari soğutma endüstrisinde “Zirvedeki” global marka.

Sektörde 50 yılı aşkın bir süredir Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu’da lider bölgesel marka.

Türk ticari soğutma pazarında lider, en üst kalite ve güvenilirliği ile tanınmıştır.

Günümüzde ticari dondurucular alanında faaliyet gösteren Avrupa’nın en tanınmış ve geleneksel ticari soğutma markalarından biri.

Avrupa’daki ticari dondurucular alanında en iyi marka.

Müşteri Hizmetleri

Ürünün yaşam ömrü boyunca teknik destek ve danışmanlıkla yanınızdayız.

~200,000 Adet Yılda Servis Müdahalesi

MKS ile diğer yazılımlara (SAP vb.) ile organik bağlar

Hizmetlerimizin ]’ü 24 saat içinde

Servislerde stok yönetimi

%100’e yakın son kullanıcıya Memnuniyet anketi uygulaması

Gelişmiş MKS kullanımı ile detaylı ve şeffaf raporlama

Yetkili Servisleri için gelişmiş e-Performans sistemi

Düzenli eğitim programları

%100 El terminali kullanımı

Metalfrio Solutions, ticari soğutma sektöründe eksiksiz ürün portföyüyle, her türlü işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayarak, siz ve işletmeniz için en iyi teknolojiyi, dayanıklılığı ve en düşük enerji tüketimini sunar.

Sayılarla Klimasan

Üretim Kapasitesi

Ürün Çeşidi

Fazla Müşteri

Fazla Ülke